Gizlilik Sözleşmesi

Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için önemlidir. Çevrimiçi hizmetlerimizin kullanımı sırasında erişim güvenliğinizi taahhüt ediyoruz. Web Sitemizi kullanırken paylaştığınız kişisel ve özel bilgileriniz tarafımızca gizli bilgi niteliğindedir. Bu gizlilik sözleşmesinde kullanıcılardan toplanan bilgilerin nasıl kullanılacağını açıklanmaktadır. Web Sitemizi kullanmadan ve kişisel bilgilerinizi paylaşmadan önce lütfen bu gizlilik sözleşmesi okuyunuz. Bu Web Sitesini kullanarak, gizlilik sözleşmesinde açıklanan kişisel bilgilerinizin kullanımı ve saklanması hakkındaki şartları ve kuralları kabul etmiş sayılmaktasınız.

1) Kişisel Bilgilerin Toplanması
Herhangi bir servisimize kayıt talebiniz sırasında, Web Sitemiz isminiz, mail adresiniz gibi bilgileri online form aracılığı ile sizden talep edebilir. Web sitemizi kayıtsız olarak dolaşmak için herhangi bir bilgi paylaşmak zorunda değilsiniz.

2) Kişisel Bilgilerin Kullanımı
Bu bilgileri Web Sitemize girişiniz sırasında, giriş bilgilerinizi onaylamak amacıyla, kayıt sırasında bilgilerin kontrol edilmesi, tarafınızdan gelen arama taleplerinizi yanıtlamak, sitemizin talepleri karşılamak için içeriğinin değiştirilmesi ve geliştirilmesi, güncellenen servislerimizin bilgilerini ve uyarıların tarafınıza iletilmesi için kullanılabilmektedir.

3) Kişisel Bilgilerin Açıklanması
Kişisel bilgileriniz üçüncü şahıslara asla paylaşılmaz. Servislerimizi sunma gereksinimi kapsamında gereken, özel olmayan bilgileriniz ifşa edilebilir. Gizlilik sözleşmesindeki şartları uygun olarak, kişisel bilgileriniz tamamen tarafımızca gizlidir. İlgili yasalar veya mahkeme kararı olmadıkça, Kişisel bilgileriniz izniniz olmadan asla yayınlanmayacaktır.

Web sitemizin kayıtlı kullanıcısı olarak, (profil sayfası, paylaşım ve analiz forumları) gibi bazı özelliklerini kullanımı sırasında başka kişilerle paylaştığınız bilgiler üçüncü kişiler tarafından kullanılabilir. Web Sitemizde herhangi bir kişi tarafından açıklanan böyle bilgileri Gizlilik Sözleşmesi kapsamaz.

4) Güncellemelerin Ve uyarıların E-mail ile bildirimi
Bizden e-posta güncellemeleri ve uyarıları almayı kabul etmek koşulu ile ilginizi çekebilecek yeni hizmetlerimiz hakkında size bilgi göndermek amacıyla kişisel bilgileriniz kullanılabilir. Eğer bizden bu şekilde e-mail almak istemiyorsanız, bizimle irtibata geçip, talebiniz doğrultusunda mail listemizden çıkarılacaksınız.

5) Yabancı Site Linkleri
Bu Web Sitesi üçüncü kişiler tarafından kurulan ve işletilen Website linkleri içermektedir. Bu yabancı sitelerin kendi gizlilik sözleşmeleri bulunmaktadır, bu siteler ile etkileşim durumunda bu sözleşmelerin incelenmesini tavsiye ederiz. Web sitelerini ziyaretleriniz sırasında sizin sağladığınız veya internet cookie’leri tarafından toplanan bilgileri onlar yöneteceklerdir.

Yabancı siteler tarafından hazırlanan reklam araçları sitemizde kullanılabilir. Bu web reklam araçları aracılığı ile sitemizin kullanıcılarına yönelik reklamlar verilebilir.

Bu gizlilik sözleşmesi, yabancı siteler ziyaretiniz durumunda bilgilerinizin bu siteler tarafından kullanımını ve toplanmasını kapsamaz, buna bağlı olarak, sayfalarımızdan bağlantı ile gidebileceğiniz bu web sitelerinin içerikleri hakkında hiçbir sorumluluk veya yükümlülük kabul edilmez.
6) Bize Ulaşın
Bu gizlilik politikası hakkında endişeleriniz veya sorularınız varsa, lütfen bize e-posta gönderin.