“Ulefone Armor 23 Ultra” Görücüye Çıktı!

Ulefone, sağlam cihazlarıyla bilinen popüler bir markadır ve yakın zamanda en son devi Armor 23 Ultra‘yı tanıttı.

Şimdi bu cihazı birlikte inceleyelim;

Ulefone Armor 23 Ultra

Ulefone Armor 23 Ultra‘nın devasa bir bataryası, güçlü kameraları ve amiral gemisi seviyesinde bir yonga seti var. En etkileyici yanı, onu böyle bir özelliğe sahip ilk tamamen dayanıklı telefon yapan ekran altı özçekim kamerası. Şirket ayrıca, bu cihazı hiçliğin ortasındaki zorlu koşullarda son derece yararlı kılan iki yönlü uydu mesajlaşma özelliği getiren Armor 23 Ultra’yı duyurmaktan gurur duyuyor.

Ele aldığımız her Ulefone ağır bir cihaz ve Armor 23 Ultra bu özelliğe yabancı değil. Devasa gövde, kırılgan iç kısımlar için ekstra koruma görevi görür ve diğer Snapdragon 8 Gen 1 telefonlardan daha ağır olsa da, diğer Armor ürünlerine kıyasla kesinlikle daha hafiftir.

Yonga setinden bahsetmişken, bu en üst düzey özellik olan tek özellik değil. 6.67” AMOLED ekran, Full HD+ çözünürlük ve 120 Hz yenileme hızıyla geliyor ve daha da önemlisi, dayanıklı telefonlarda görmeye alıştığımız devasa çerçevelerden yoksun. Depolama 1 TB’dir ve ayrıca yapay olarak 8 GB’a kadar genişletilebilen 16 GB RAM vardır.

Üçlü kamera dikey olarak sıralanmıştır – ana 108 MP ortada, 64 MP ultra geniş üstte ve 64 MP periskop telefoto kamera alttadır. Samsung’un son birkaç Ultra cihazında uyguladığı şeye çok benziyor ve isim benzerliği muhtemelen bir tesadüf değil.

Özçekim kamerası yalnızca 16 MP’dir ve panelin altına gizlenme şekli, tarama ve içerik akışı deneyimini sorunsuz hale getirir. Kameranın OLED’in arkasına ne kadar iyi gizlendiğini kesinlikle beğendik.

Telefonun pil ömrünü veya performansı ile ilgili şirket, 7.000 mAh pilin 120W hızlı şarjı desteklediğini söyledi. Bu, Ulefone Armor 23 Ultra‘yı yenebilecek en iyi IP68 sertifikalı MIL-STD-810H dereceli amiral gemilerinden biri yapar.

 

Ürünler NatroNet Global Güvencesi ile tedarik edilir.

Ürünler NatroNet Global tarafından Global kayıtlı olarak tedarik edilir, dünyanın 13 Ülkesinde kullanıma açıktır. Çok Yakında Mağazamızdan Ürünü Temin Edebilirsiniz.

Hayır Yorumlar

Bir cevap yazın

Ana SayfaKategorilerHesabım
Arama
Menu