Kablosuz Veri Aktarımı: Kilometrelerce mesafeye veri aktarımı

Kilometrelerce mesafeye veri aktarımı!

Kablosuz Veri Aktarımı uygulamaları

Sektör ve ihtiyaç bağımsız olarak uzak birimler, kurumlar, yerleşkeler arası noktadan noktaya ve/veya çok noktalı çözümleri içeren; maliyet düşürücü, kablolama zahmeti veya imkansızlığından kurtarıcı, kurulum ve devreye alma kolaylık ve hızı ile birlikte kurulum sonrası yönetim ve arıza durumlarında sunduğu hız ve kolaylıklarla göz dolduran uygulamalardır.

Aynı zamanda Servis sağlayıcı ve uygulayıcı firmalar için son erişim noktasından (POP) yeni kullanıcı dağıtım noktalarına veya yeni atlama noktalarına günlük zaman dilimi içerisinde yüksek hız Network bağlantısı ve/veya İnternet hizmeti vermeye başlama imkan ve kolaylığı sunmaktadır.

Uzak mesafeler arasındaki birimlere internet, ses, video ve veri iletimi sunan sistemlerimiz; kablosuz ağ kapsamını arttırmak isteyen şirketler, tüm kamu kurum ve kuruluşları, kamera görüntülerini merkez yönetim birimlerine aktarmak isteyen siteler, toplu konutlar, belediyeler, üniversiteler ve alışveriş merkezleri için idealdir.

17 Yılı geride bırakan TeknoBin, çözüm odaklı teknolojileri yazılımları birleştirerek yıllardır, var olanı değil daha üst düzeyde teknoloji araştırmaları ile yoluna devam etmekte olan bir kurumdur.

Hizmetlerimizi geliştirirken daima müşteri memnuniyeti, istek ve talepleri doğrultusunda projeler geliştirmekteyiz.

Asya’dan Avrupa’ya kadar pek çok çözüm ortağımızın tecrübeleri ve bilgilerinden yararlanarak global teknolojiyi baz alarak hizmet ve ürünlerimizi daima güncel tutmanın peşindeyiz.

TeknoBin Teknolojik Çözümler Merkezi


Kablosuz Veri Aktarımı: Kilometrelerce mesafeye veri aktarımı

Kablosuz Veri Aktarımı: Kilometrelerce mesafeye veri aktarımı

Kablosuz Veri Aktarımı: Kilometrelerce mesafeye veri aktarımı

Hayır Yorumlar

Bir cevap yazın

Ana SayfaKategorilerHesabım
Arama
Menu